Dziecko alergiczne

alergen

Bardzo dziękuję za udzielenie mi wyczerpującej odpowiedzi. Chciała bym poinformować Państwa, że mój 8-mio letni syn miał bardzo poważne kłopoty ze zdrowiem i to od urodzenia do lutego zeszłego roku (2004) praktycznie nie przestawał chorować, objawy alergii nasiliły się do tego stopnia, że co miesiąc leżał w szpitalu z ciężką pokrzywką, dziecko było tak opuchnięte i czerwone, że nic już nie pomagało – jedynie Encorton.

Od tego czasu zaczęło się błędne koło, a objawy nasilały się z dnia na dzień. Byłam zrozpaczona, zaczęłam szukać pomocy w medycynie niekonwencjonalnej.  Od lutego 2004 roku leczony był przez Tybetańczyków , ziołami i lekami naturalnymi – efekt od razu był widoczny, ale przygotowywanie ziół i samo ich podawanie było dość uciążliwe, dlatego zdecydowałam się na wygodniejszą formę i w ten sposób trafiłam na preparaty CALIVITA.

Zaopatruję w naturalne leki CaliVita moją mamę, która też była bardzo poważnie chora, i syna, i muszę przyznać ,że jestem pod niesamowitym wrażeniem jeśli chodzi o efekty leczenia.

Moje dziecko można powiedzieć , że wcale nie choruje, zniknęły problemy z alergią.
To samo zauważyłam u mojej schorowanej 72 letniej mamy, która kiedyś mało wychodziła z domu, tak  była słaba, teraz funkcjonuje zupełnie inaczej, jest żwawa, czuje przypływ energii minęły też problemy ze swędzącą skórą.

Dziękuję za informacje dotyczące dawkowania. W przyszłości będę zainteresowana zakupem preparatu Ocean 21. Obecnie po ponad dwóch tygodniach stosowania preparatu NOPALIN oraz PARAPROTEX  (zamiennie JUKKA) jestem bardzo mile zaskoczona efektami. Przede wszystkim  znacznie lepiej oddycham i nie muszę stosować leków antyalergicznych ani inhalatorów.

Problem astmy alergicznej wystąpił u mnie 6 lat temu po przeziębionej grypie i zapaści po otrzymaniu w szpitalu dawki penicyliny z debecyliną. Ponieważ z wykształcenia jestem dr w zakresie chemii rolniczej, działanie preparatów roślinnych zawsze było i przedmiotem mojej pracy oraz zainteresowań. Pisząc doktorat z interakcji makro i mikroelementów w różnych gatunkach roślin, studiowałam również wpływ składu roślin na organizm ludzki, dlatego też Państwa strona internetowa bardzo mnie zainteresowała.

Mam również pytanie odnośnie JUKKI. Jak długo można stosować ten preparat w dawkach 9 kapsułek dziennie oraz czy stosowanie JUKKI i NOPALINU przez 2 miesiące wystarczy, żeby oczyścić przewód pokarmowy. Jakie są Państwa sugestie odnośnie tego typu kuracji?

Serdecznie pozdrawia  oraz życzę miłego dnia
dr Iwona K.


Zobacz też powiązane artykuły