Informacje

DORADCY W ZAKRESIE PROFILAKTYKI ZDROWIA ORAZ
WSPOMAGANIA LECZENIA NATURALNYMI METODAMI

Serwis poświęcony jest propagowaniu zdrowych sposobów żywienia, medycyny naturalnej i zestawom produktów i suplementów diety jakie sugerujmy, by zostały zastosowane w określonej chorobie. Są to jedynie ogólne informacje, a każdy przypadek powinien być potraktowany indywidualnie. Namawiamy zatem do korzystania z formularza Zadaj pytanie, lub telefonu, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości w zakresie doboru zestawu produktów i zastosowania odpowiedniej dawki oraz diety.
Często okazywało się, że taki kontakt wskazał na zupełnie pomijaną przez lekarzy przyczynę powstania choroby, której usuniecie powodowało odwrót choroby.

Zamieszczamy również historie wielu osób, którzy w swoim czasie zwrócili się do nas z prośbą o informację dotyczącą ich choroby i możliwość walki z chorobą przy pomocy produktów CaliVita International. Dział Historie ludzi będziemy ciągle rozbudowywać o kolejne interesujące przykłady. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do tych osób, które przesłały nam swoją historię powrotu do zdrowia, a dzięki również Waszym historiom wielu czytelników tego serwisu nabierze wiary w moc działania produktów medycyny naturalnej i sięgnie po nie w odpowiednim czasie.

W tej części serwisu znajdują się również linki do sklepów, które wystarczy kliknąć by przenieść się bezpośrednio do sklepu, w którym można dokonać zakupu omawianego produktu. Sądzimy, że bardzo uprości Państwu składanie zamówień na produkty. Prosimy pamiętać, że CaliVita Polska może zrealizować jedynie zamówienie na produkty znajdujące się w polskiej ofercie.

Treści umieszczane w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować na sobie.

.