HERBALIFE – gwarancja zdrowia, witalności, sylwetki i energii

Zestaw POCZĄTKOWY

W dalszym ciągu uważasz, iż suplementacja niezbędnych składników odżywczych nie dotyczy Ciebie? Naprawdę trudno uwierzyć, iż nie chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, wspaniałą sylwetką, mnóstwem energii i wyśmienitą kondycją? Twój organizm już teraz wykonuje naprawdę świetną robotę, aby tak było. Tylko przestań traktować go jako niezawodną i niezniszczalną maszynę.
Zadbaj o siebie poprzez suplementację składników odżywczych!
Istnieje mnóstwo przykładów, na to iż ludzie nie dostarczają niezbędnych składników odżywczych do organizmu. Nie od dziś donosi się o epidemii otyłości. Odpowiedź na nią jest prosta – ludzie spożywają mało wartościowe i wysokokaloryczne posiłki. Otyłość to nie kwestia jedynie urody, a kwestia zdrowia, gdyż prowadzi do wielu chorób i schorzeń.

Rozważając dalej należałoby się zastanowić skąd się wzięło w dzisiejszych czasach tyle ludzi, którzy chorują na wszelkiego rodzaju alergie. Czy tak nagle przez ostatnie 20-30 lat drastycznie zmieniła się sierść zwierząt, pyłki kwiatów, czy tez roztocza w kurzu, aby wywoływać uczulenia? Nie! W głównej mierze jest to reakcja organizmu, który nie potrafi się sam obronić, gdyż nie posiada niezbędnych składników odżywczych.
Nikt z Nas nie chciałby mieć straszliwej choroby jaką jest nowotwór. W dzisiejszych czasach tyle mówi się o antyoksydantach, czyli o antyutleniaczach, które zwalczają wolne rodniki – odpowiedzialne za powstawanie wielu chorób cywilizacyjnych, w tym właśnie nowotworów. Jednymi z głównych antoksydantów są witaminy, tylko skąd wziąć ich zrównoważoną ilość?
Pamiętaj, iż 70% wizyt lekarskich jest bezpośrednio lub pośrednio powiązana ze złym odżywianiem i niedoborem składników odżywczych. Oto więcej przykładów dotyczących Polski:

  • około 50-60% populacji cierpi na nadwagę, a około 70-80% kobiet bezustannie stosuje diety;
  • ok. 30% osób posiada podwyższony poziom szkodliwego cholesterolu;
  • około 25% społeczeństwa cierpi na alergie;
  • 3 mln osób choruje na cukrzyce;
  • 18 mln ludzi cierpi na niedobór witamin;
  • około 52% przypadków zgonów spowodowanych nieprawidłowym odżywianiem można było uniknąć;
  • mnóstwo osób cierpi na chroniczne zmęczenie, brak odporności, bóle głowy;

Skorzystaj z szansy – pomóż sobie już dziś!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przeglądania szerokiej oferty produktów odżywiania wewnętrznego firmy Herbalife. Zamieszczono również kuracje odchudzające i programy zdrowotne na bazie produktów Herbalife, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie aby zamawiać pojedyncze produkty i suplementy, które przecież też korzystnie wpływają na organizm i zdrowie – w zależności od indywidualnych zapotrzebowań i oczekiwań. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę śmiało się ze mną kontaktować w sposób podany na dolnym pasku.