"Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto" - Sokrates. Jeśli złamiesz zasady zdrowia... stracisz zdrowie

Czy istnieje sposób na poprawę jakości odżywiania?

Aby dostarczyć do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze należy codziennie stosować zrównoważone diety. Tylko jak tego dokonać, gdy dostępna w dzisiejszych czasach żywność posiada niskie wartości odżywcze, a pożywienie nie jest zbyt zdrowe? Czy jesteś w stanie spożyć około 7 kg warzyw i owoców, aby zapewnić prawidłowy poziom dziennego spożycia witamin? A może możesz zjadać 25 kromek pełnoziarnistego pieczywa, żeby dostarczyć organizmowi zalecaną dzienną dawkę błonnika w ilości 35g? Czy posiadasz ponadprzeciętną wiedzę, a prawidłowe odżywianie nie jest dziedziną w której czujesz się doskonale? Czy twoja dieta jest w stanie samodzielnie zapewnić odpowiedni poziom np. antyksydantów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, itd? Można ten problem w prosty sposób rozwiązać – skuteczne jest tylko stosowanie suplementów, które mają właściwości zdrowotne, dietetyczne i odchudzające, zapewniające prawidłowe odżywianie i funkcjonowanie organizmu. To jedyna recepta na zdrowie, a Herbalife ją udostępnia.

W dzisiejszych czasach suplementacja jest nieodzowna!

Gdybyśmy dzisiaj chcieli dostarczyć do organizmu niezbędnych dawek chociażby witamin i minerałów drogą normalnego odżywiania musielibyśmy spożywać takie ilości jedzenia, że nasz układ pokarmowy by temu nie podołał. W XXI wieku jesteśmy skazani na suplementy, aby niwelować czynniki wpływające niekorzystnie na Nasze zdrowie oraz niwelować niskie wartości odżywcze pożywienia. Oto podstawowe zalety jakie niesie ze sobą suplementacja i produkty Herbalife:

  • naturalne i zdrowe składniki;
  • wysokie wartości odżywcze produktów;
  • dostarczenie niezbędnych składników;
  • nowoczesna technologia i wiedza;
  • proste w stosowaniu produkty;
  • gwarancja jakości i skuteczności;
  • renoma – 25 lat na Świecie w 61 krajach;

Jeśli jesteś przekonany, iż w Twojej diecie brakuje odpowiednich składników odżywczych oraz jakość dzisiejszej żywności nie spełnia Twoich oczekiwań – po prostu uzupełnij odżywianie suplementami. Z mojej strony możecie Państwo oczekiwać na fachowe porady zdrowotne i konsultacje dietetyczne, a nie pozostawię Was samych sobie. Swoją działalnością zajmuję się na pełny etat, z pełnym zaangażowaniem i mogę poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Produkty i suplementy takich firm jak Herbalife nie są dostępne w sklepach, a jedynie u niezależnych dystrybutorów tejże firmy. Przyczynia się to do zwiększenia troski o klienta i propagowaniu zdrowego stylu życia w bardziej przyjazny sposób.


Zobacz też powiązane artykuły