Medycyna chińska – preparaty TiansHi

Produkty Chińskiej Korporacji TIANSHI produkowane są według starych chińskich i tybetańskich receptur przy użyciu najnowszej technologii.Trzynaście preparatów Tianshi zostało nagrodzonych przez Światową Organizację Zdrowia złotymi medalami. Posiadają międzynarodowe standardy jakości ISO – 9002 oraz FDA w Stanach Zjednoczonych.

Podstawowe cechy preparatów

  • Preparaty Tianshi są wynikiem kilkuletnich prac Chińskiej Akademii Nauk. Przy ich tworzeniu wykorzystano wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej.
  • Preparaty są łatwo przyswajalne, nie zawierają hormonów, stymulatorów, nie magazynują się w organizmie, nie mają skutków ubocznych.
  • Produkowane są z roślin, grzybów, korzeni i minerałów z ekologicznych terenów (Tybet, Hindukusz).

Produkty można używać w różnych kompozycjach i proporcjach, razem z lekami chemicznymi, niwelując jednocześnie działania uboczne tych ostatnich. Można je używać razem z lekami homeopatycznymi i innymi ziołami. Po przeprowadzeniu kuracji preparatami TIANSHI efekt w organizmie utrzymuje się długo po zakończeniu kuracji, zapewniając komfort psychiczny osobie stosującej. Preparaty mają szerokie spektrum działania: oczyszczają, uzupełniają, regenerują, usuwają przyczyny i powodują powrót do zdrowia z wielu, nawet trudno wyleczalnych farmakologicznie chorób.

„Leczyć człowieka, a nie chorobę”
– to myśl przewodnia filozofii medycyny wschodniej

i zgodnie z tą myślą opracowano i wyprodukowano przez korporację TIANSHI szeroką gamę produktów o nie spotykanej dotychczas skuteczności i różniących się od wszystkich dotychczas wyprodukowanych.
Klasyczna starożytna medycyna chińska zakłada, że w organizmie najważniejsza jest równowaga, a gdy ona jest osiągnięta, to następują w człowieku procesy samoregulacji, które powodują prawidłowe działanie wszystkich organów.
Preparaty TIANSHI stosowane w medycynie chińskiej i tybetańskiej pozwalają na osiągnięcie właśnie takiego stanu tej równowagi.

Preparaty TIANSHI stosowane są z ogromnym powodzeniem w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych.

Trzy podstawowe kierunki dziłania

OCZYSZCZANIE – wyprowadzanie z organizmu wolnych rodników, metali ciężkich, radionuklidów i złogów (podwójna celuloza, herbata antylipidowa, chitosan).

UZUPEŁNIANIE – niedobór witamin, mikroelementów, aminokwasów, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i innych substancji, powodując tym samym normalizację procesów metabolicznych i prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów (biowapń, biocynk).

ODBUDOWA – powoduje samoregulację, stabilizację funkcji wszystkich organów, aktywując rezerwy sił organizmu (cordyceps, cholikan, spirulina, ikan, veikan).