Zabiegi koloryzujace – przegląd

zabiegi koloryzujące

Dziś stylici pracują tylko na profesjonalnych farbach, które nie tylko nie niszczą włosów, ale je pielęgnują. Wykorzystujemy wiele ciekawych technik dzięki czemu efekty są zadziwiające.

COLOR TOUCH – to koloryzacja łagodnie działającym kremem tonującym, zapewnia włosom żywy kolor i wyjątkowo intensywny połysk. Dzięki zawartości wosku pszczelego i płynnej keratyny ( naturalnego budulca włosa ) odbudowuje zniszczoną strukturę włosów oraz poprawia ich kondycję . Nie zawiera amoniaku. Przy tym zabiegu strzyżenie i modelowanie gratis .

KOLESTON  PERFECT – to koloryzacja farbą  w kremie najnowszej generacji . Zawarta formuła Multi _ Color zapewnia, intensywność i trwałość koloru, niezwykły połysk  i 100 % pokrycie siwych włosów. Jest niezwykle łagodna dla skóry głowy i włosa, zawartość amoniaku została w poszczególnych odcieniach zredukowana do niezbędnego minimum. Przy tym zabiegu strzyżenie i modelowanie gratis.

KOLORYZACJA PIELĘGNACYJNA – to koloryzacja połączona z zabiegiem odbudowującym strukturę włosa. W skład farby wchodzi silnie regenerująca substancja na bazie keratyny i kombinacja wysoko wartościowych, naturalnych olejków. Zabieg ten w wyjątkowy sposób regeneruje włosy, nadaje im szczególną gładkość i jedwabisty połysk. Szczególnie polecana do włosów długich, trudnych do układania i bardzo zniszczonych zabiegami chemicznymi.

BALEYAGE – koloryzacja polegająca na pokrywaniu wybranych pasm włosów farbą bądź środkiem rozjaśniający na folii aluminiowej. Ze względu na technikę, jaką jest wykonywana umożliwia wprowadzenie więcej niż jednego koloru pasm oraz kontrolowanie grubości i rozmieszczenia pasm. Przy tym zabiegu strzyżenie i modelowanie gratis.

BALEYAGE PLUS – baleyage 1 kolor poprzedzony de koloryzacją wybranych pasm. Strzyżenie i modelowanie wliczone w cenę.

PASEMKA – koloryzacja losowo wybieranych pasm włosów przez czepek, możliwość wprowadzenia tylko jednego koloru. Strzyżenie i modelowanie wliczone w cenę.

NAKŁADANIE FARBY – istnieje możliwość nałożenia farby, którą klient przyniesie ze sobą. Koloryzacja przebiega wówczas zgodnie z ulotką zamieszczoną przez producenta, nie bierzemy wówczas odpowiedzialności za osiągnięty efekt. W cenę wliczone jest tylko suszenie włosów.

MAGIC – zabieg koloryzujący polegający na jednoczesnym wykonaniu dwóch usług. Wybieramy pasemka na folii nakładając jeden kolor a na pozostałe włosy nakładamy inną farbę. Przy takiej kombinacji drugi zabieg z 50 % rabatem. Strzyżenie i modelowanie wliczone w cenę.

KONTUR – zabieg koloryzujący polegający na pokryciu farbą tylko włosów znajdujących się na obrysach głowy, od nasady do końca. Cena bez modelowania i strzyżenia.

REFLEX – zabieg koloryzujący na folii, do 5 pasemek. Cena bez modelowania i strzyżenia.

REFLEX PLUS – zabieg koloryzujący na folii dwu etapowy: pierwszy, to de koloryzacja wybranych pasm, drugi nałożenie na wcześniej rozjaśnione włosy farby. Cena bez modelowania i strzyżenia.

MAGMA – To zabieg dający całkowicie nowe możliwości w dziedzinie tworzenia pasemek bez ograniczeń. Nareszcie można rozjaśnić farbę farbą i to za jednym razem. Dzięki unikalnej technologii włosy w bardzo ciemnym kolorze mogą zostać rozjaśnione aż o 6 tonów i jednocześnie zafarbowane. Możliwe jest również uzyskanie intensywnych, żywych kontrastów na włosach ciemnych. Magma oferuje szerokie spektrum kolorów, od chłodnego lądu aż po pełne czerwienie. Strzyżenie i modelowanie wliczone w cenę.


Zobacz też powiązane artykuły