Test owulacji

test owulacji

Czy wiesz, że jedna na dwie pary próbuje zazwyczaj w niewłaściwe dni cyklu kobiety? A czy wiesz, że temperatura Twojego ciała wzrasta dopiero po owulacji, co sprawia, że jej mierzenie nie pomaga w zajściu w ciążę w danym cyklu?

CYFROWY test owulacji Clearblue wykrywa wzrost hormonu owulacyjnego LH na 24–36 godzin przed owulacją i określa 2 dni najlepsze na poczęcie w danym cyklu. Uprawianie seksu w tych 2 dniach daje największe szanse na poczęcie dziecka.

CYFROWY test owulacji Clearblue to najskuteczniejszy domowy zestaw do badania owulacji. Podaje on wyraźne cyfrowe wyniki, dzięki czemu nie ma potrzeby interpretowania linii, oraz zawiera więcej patyczków testowych niż produkty innych marek, jest zarazem bardziej skutecznym w wykrywaniu fali LH. Wyniki odczytywane na teście owulacji Clearblue są częściej zgodne z wynikami laboratoryjnymi niż ma to miejsce w innych testach owulacji.

Test owulacji Clearblue stosuje się raz dziennie o tej samej porze, około spodziewanego terminu wystąpienia fali LH. Test określa dni cyklu, w których poczęcie jest najbardziej prawdopodobne.

CYFROWY test owulacji Clearblue

  • Jest w 99% skuteczny w zakresie wykrywania fali LH
  • Posiada unikatowy migający symbol, wskazujący na działanie testu
  • Podaje wynik w ciągu 3 minut

Jak długo trwa zazwyczaj Twój cykl?

Długość cyklu jest liczona jako liczba dni od dnia rozpoczęcia miesiączki (Dzień 1) do dnia przed rozpoczęciem kolejnego krwawienia. Możesz skorzystać także z kalkulatora daty początkowej, aby ustalić, kiedy powinnaś zacząć wykonywanie testu. Gdy już zaczniesz używać testów owulacji Clearblue, cyfrowy kalendarz cyklu Clearblue pomoże Ci w notowaniu informacji o Twoim cyklu.

Na marginesie należny dodać, że wyniki odczytywane na teście owulacji Clearblue są częściej zgodne z wynikami laboratoryjnymi niż ma to miejsce w innych testach owulacji.

Kalendarz cyklu

Odkryj nową aplikację widżet Kalendarz cyklu Clearblue. Pobierz aplikację na komputer i zacznij z niej korzystać od zaraz, niezależnie od tego czy chcesz zajść w ciążę, czy po prostu zrozumieć swoje cykle menstruacyjne.

Interaktywny kalendarz pomoże Ci kontrolować cykle oraz wskaże dni płodne, jeśli próbujesz zajść w ciążę.
Ponadto kalendarz obliczy datę następnej miesiączki, a w przypadku korzystania z testów owulacji Clearblue, powiadomi Cię, kiedy należy rozpocząć wykonanie testu.
Dzięki kalendarzowi masz wgląd w pełną historię kontrolowanych cyklów, którą możesz wydrukować i na przykład pokazać swojemu lekarzowi.


Zobacz też powiązane artykuły