Kosmeceutyki Environ®

environ

Zanim zaczniesz porównywać kosmetyki różnych marek, stojąc przed wyborem, która okaże się najlepsza dla Ciebie, zaufaj profesjonalnym, niezwykle skutecznym kosmeceutykom Environ® i odzyskaj piękno i zdrowie Twojej skóry. Zapewniamy, iż nie ma sposobu na szybką naprawę, lecz po kilku miesiącach systematycznego stosowania naszych metod regeneracji gwarantujemy uzyskanie trwałych efektów odmładzających skórę w każdym wieku.

Działanie naszych kosmetyków znacznie różni się od pozostałych, co czyni je unikatowym osiągnięciem XXI wieku, dopasowanym do potrzeb naszego zanieczyszczonego środowiska i aktywnego, stresującego stylu życia. Twórcą Environ® jest dr Fernandes, światowej sławy chirurg plastyczny z Kapsztadu, lider w metodach odmładzania skóry technikami inwazyjnymi i nieinwazyjnymi. Filozofia Environ® jest całkowicie zgodna z fizjologią naszej skóry i polega na przyspieszonej odbudowie strukturalnej tkanek za pomocą stymulacji odpowiednimi stężeniami witamin. W skórze pod wpływem ich działania, uruchamiany jest własny system naprawczy produkujący, produkujący w zwiększonych ilościach własny kolagen, elastynę, czynniki nawilżające i hormony wzrostu. Taki proces intensywnej regeneracji i produkcji nowych komórek gwarantuje spłycenie zmarszczek, blizn, redukcję naczynek i przebarwień.

Do nieinwazyjnych metod należą profesjonalne zabiegi Environ® w gabinetach kosmetycznych i lekarskich, które znacznie przyspieszają i utrwalają rezultaty. Relaksacyjne zabiegi Environ® polegają na wtłaczaniu aktywnych substancji Environ® za pomocą japońskiej aparatury Ionzyme DF bezpośrednio do wnętrza komórek skóry, skąd są wykorzystywane do wzmocnionej odbudowy poszczególnych struktur skóry.
Codzienne, regularne stosowanie produktów Environ® w domu wzmacniając rozrodczą część naskórka, wpływa na poprawę wyglądu skóry, działa liftingująco i przeciwzmarszczkowo.
Doskonałym urządzeniem przyspieszającym penetrację stosowanych produktów Environ® w domu przez bariery naskórkowe jest Roll-Cit kosmetyczny, którego zasługą jest 100 000 razy szybsze wnikanie związków aktywnych Environ® w głąb skóry. Szybsza penetr4acja zapewnia maksymalne wykorzystanie aktywnych składników zanim ulegną utlenieniu i staną się bezużyteczne.

Widoczne efekty odmładzania lub korekty skóry uzyskuje się już po kilku miesiącach stosowania. Skuteczna metodą odmładzania jest mikronakłuwanie skóry urządzeniem Roll-Cit medyczny, które zmusza do samodzielnej, intensywnej regeneracji, a efekty tego zabiegu porównywalne są do fotoodmładzania laserem głębokim.

Dopełnieniem pielęgnacji Environ® jest makijaż leczniczy Jane Iredale® oparty wyłącznie na naturalnych minerałach. Niezwykle prosta i szybka aplikacja skoncentrowanych pudrów mineralnych gwarantuje doskonały i naturalny wizerunek oraz dobre samopoczucie już przy użyciu niewielkiej ilości produktu. Specjalnie dobrana kompozycja zmikronizowanych minerałów stanowi jednocześnie puder, podkład, korektor i blokadę słoneczną rozświetlając skórę w każdym wieku i kondycji. Stosując tak wyjątkowy makijaż nie tylko docenisz piękno swojej urody, ale przede wszystkim zadbasz o zdrowszy i młodszy wygląd.

Droga Pacjentko poznałaś już naszą filozofię działania kosmeceutyków Environ® i makijażu Jane Iredale® niezawierających substancji konserwujących, zapachowych i koloryzujących by wykluczyć alergię i zapewnić Twojej skórze komfort ich stosowania, a przede wszystkim otrzymania trwałych efektów, których oczekujesz najbardziej.

Tylko nieliczni wywiązują się ze swych obietnic. Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć prawidłową pielęgnację skóry Twojej i Twojego dziecka, dlatego tez inwestuj już od najmłodszych lat, a przyszłość przyniesie wspaniałe rezultaty. Podejmij tę właściwą decyzje i zacznij stosować od dziś, a nasze motto:

„Z PIĘKNĄ SKÓRĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE”


Zobacz też powiązane artykuły