Jestem kobietą i dbam…

Jestem starszą kobietą i wiem, że muszę dbać o własne zdrowie. Czas płynie nieubłaganie i zdaję sobie sprawę, że w tym wieku, muszę w szczególny sposób zadbać o siebie.

Jakie kroki podejmuję, by poprawić swój stan zdrowia?
Może to okrutne, ale… nie poświęcam czasu Narodowemu Funduszowi Zdrowia. Fakt, być może w ten sposób muszę co nieco zapłacić, ale… przekonacie się, że wcale nie są to duże koszty. Uwierzcie, że warto poświęcić kilkadziesiąt złotych, by móc wiedzieć coś więcej, na temat swojego stanu zdrowia i ewentualnie móc w porę zareagować.

diagnostyka

Jak dbam o własne zdrowie?
Odpowiedź jest prosta. Korzystam z pakietów zdrowotnych! W takim pakiecie, otrzymuję dostęp do wielu badań i to w promocyjnej cenie. Czy wyobrażacie sobie, ile taki pakiet mógłby kosztować w NFZ? Nie mówię już o tym, jak długo musiałabym czekać na realizację tych wszystkich świadczeń.

Co otrzymuję w pakiecie? W ramach pakietu „Żyj zdrowo, bądź aktywny”, otrzymuję dostęp do najważniejszych badań, od wyniku których zależy moja aktywność i kondycja fizyczna. Czy którakolwiek z Was, Drogie Panie, chciałaby w wieku 60 lat zrezygnować ze wszystkich przyjemności życia? Chyba nie…

Badania obejmują szereg podstawowych parametrów naszego organizmu. Są to między innymi:
żyj zdrowoMorfologia krwi  – dzięki niej, możemy naprawdę sporo wywnioskować na temat naszej kondycji zdrowotnej. Chcę dodać, że badania obejmują również pomiary CRP (białka ostrej fazy), które mówią nam dużo na temat stanów zapalnych w naszym organizmie.
Kwas moczowy  – badania pod jego kątem, pozwalają na określenie kondycji naszego układu wydalniczego, a w szczególności – nerek.
Glukozę
Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)
P/c. p .transglutaminazie tkankowej (anty-tTG) w kl. IgA met. ELISA
GGTP
Magnez
TSH

Chyba, Drogie Panie  doskonale zdajecie sobie sprawę z faktu, że w naszym (bardzo) dojrzałym wieku, takie badania mają ogromne znaczenie.

Bonusy, bonusy…
Oczywiście sam dostęp do badań i to w cenie promocyjnej to nie wszystko. Każda osoba, która wybierze odpowiedni pakiet (zaznaczam, że jest ich kilka), może wygrać dodatkowe nagrody. Konkurs będzie miał formę losowania a do wygrania będzie weekend w spa i kosmetyki…