Catering dietetyczny – zdrowa dieta pudełkowa z dostawą do domu

Choć każdy z nas marzy o zdrowiu i pięknej sylwetce, wielogodzinna praca i inne obowiązki znacznie utrudniają spełnienie tych marzeń.

Aby ze wszystkim zdążyć, rezygnujemy z przygotowywania zdrowych posiłków. Kolejnym problemem są przemyślane zakupy, na które również trudno jest znaleźć czas. W takim wypadku, dobrym rozwiązaniem jest zdrowa dieta pudełkowa z dostawą do domu.

Catering dietetyczny – dostawa do domu i biura

Niezależnie od tego, w jakim pędzie żyjemy, nie warto pozbawiać się zdrowych posiłków! Catering dietetyczny, oferowany przez firmy takie jak Fitnezja, to odpowiedź na problem braku czasu. Posiłki przygotowane są w współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami. Czy taka dieta nie jest monotonna? Przeciwnie! Każdego dnia oferowane jest inne menu. Poza tym dostępne są także opcje indywidualne. Potrawy mogą zostać przygotowane według preferencji lub można wybrać gotowy zestaw idealny do potrzeb. Dostępne są następujące propozycje:

  • catering dietetyczny dla sportowców – wysokobiałkowy, energetyczny zestaw,
  • catering wegetariański – pyszne warzywa i owoce, w formie ciepłych potraw i słodkości,
  • catering do biura i szkoły – catering złożony z trzech pysznych dań, w tym deseru,
  • catering bezglutenowy – dieta pudełkowa dla osób chorych na celiakię,
  • zbilansowany catering do domu – posiłki bogate w warzywa, owoce, produkty mięsne i ryby,
  • dieta pudełkowa samuraja – pięć różnorodnych, wysokoenergetycznych posiłków,
  • catering dietetyczny dieta wegańska – pięć pysznych posiłków, przygotowywanych w zgodzie z filozofią wegańską,
  • catering dietetyczny Dr Dąbrowskiej – potrawy postne, zgodne z zasadami diety Dr Dąbrowskiej.

Pełnowartościowa dieta pudełkowa

Firma Fitnezja (www.fitnezja.fit) wyróżnia się ofertą dań pełnowartościowych, tzn. przygotowanych na bazie zdrowych produktów. Surowce te pochodzą od zaprzyjaźnionych rolników i innych sprawdzonych źródeł. Dzięki temu, zestawy posiłków Fitnezja nie tylko sprzyjają budowaniu i utrzymaniu pięknej sylwetki, ale także ogólnie pojętemu zdrowiu. Codzienne dostarczanie niezbędnych składników odżywczych jest podstawą dbałości o zdrowie. Jednocześnie, menu jest bardzo zachęcające. Widoczna jest dbałość o zadowolenie klienta, również pod względem smaku i sposobu podania potraw.