Aparaty słuchowe od Fonem

Fonem oferuje wiele urządzeń pomagających osobom z ubytkiem słuchu w lepszej komunikacji oraz w poprawie standardu codziennego życia. Poniżej wybrane przykłady tego typu urządzeń. Więcej informacji otrzymacie Państwo w gabinetach protetyki słuchu Fonem. Zapraszamy!

Poduszka Bellman + pętla indukcyjna

Jest to część systemu Bellman & Syfon do słuchania fonii z telewizora. Poduszkę podłączamy do wzmacniacza pętli indukcyjnej, a wzmacniacz z kolei podłączamy do telewizora przez złącze scart. Tak podłączoną poduszkę kładziemy na fotel lub krzesło, siadamy na niej i możemy doskonale słyszeć dźwięk z telewizora gdy przełączymy aparat słuchowy na pozycję lub program cewki telefonicznej.

Budzik Bellman

Jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy mają problem ze wstawaniem, a nie reagują na zwykłe budziki lub po prostu ich nie słyszą. Budzenie odbywa się w dwojaki sposób: sygnałem świetlnym lub dźwiękowym.

Dodatkowo do zegara można podłączyć nawet dwa budziki wibracyjne, które umieszczone pod poduszką wibrują informując nas o alarmie. Budzik również możemy podłączyć do linii telefonicznej by informował nas o dzwonku telefonicznym.

 

Czujnik dzwonka do drzwi Bellman Visit

Jest częścią systemu Bellman Visit, który pomaga usłyszeć różne dzwonki drzwi wejściowych. Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić czujnik blisko drzwi lub domofonu. Reaguje na mechaniczne i elektryczne dzwonki i sygnały domofonu.

czujnik