Płyn do dezynfekcji rąk

Zważywszy na obecnie trwającą pandemie COVID-19 ciężko wyobrazić sobie dzisiejszą rzeczywistość bez produktów przeznaczonych do profilaktyki i ochrony przeciwko zakażeniom, w tym bez płynów do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, które stały się podstawowymi elementami rutynowej higieny.

Odpowiednia dezynfekcja, jak również utrzymanie podstawowych zasad czystości, pozwalają nam na skuteczną walkę przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusowi. Warto jest zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne środki, które skutecznie eliminują patogeny, należy oczywiście pamiętać o częstym ich stosowaniu, gdyż ręce są jednym z głównych nośników infekcji. Jest to niezbędny proces do zahamowania rozwoju bieżącej sytuacji.

Dlatego hurtownia CMS Polska wychodzi naprzeciwko Państwa potrzebom i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dostęp do wszystkich niezbędnych, ratujących życie artykułów. W katalogu hurtowni medycznej CMS Polska znajdą Państwo wiele wysokiej jakości rekomendowanych preparatów, które służą jako środki wirusobójcze, w tym produkty dezynfekujące, płyny do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.
W ofercie CMS Polska wciąż znajduje się renomowany płyn do dezynfekcji na bazie alkoholu COVI-Sept – dostepny w opakowaniu o pojemności 5L (substancja czynna – etanol 80g/100ml). Produkty, które znajdują się w naszym katalogu służą zarówno do stosowania we wszelkich placówkach związanych z ochroną zdrowia jak i do użytku prywatnego, publicznego i przemysłowego. Środki, które Państwu oferujemy to sprawdzone, przetestowane naukowo produkty o niezawodnym profilu skuteczności i jakości.

Na sklep.cmspolska.com z całą pewnością znajdą Państwo produkt adekwatny do Państwa zapotrzebowania, również biorąc pod uwagę obecną sytuacje. Informujemy, że w przypadku zainteresowania oferowanymi przez naszą hurtownie produktami prosimy o możliwie szybką decyzje w zakupie, gdyż w związku z pandemią koronawirusa nasze stany magazynowe ulegają ciągłym zmianą. Jednocześnie przypominamy o wszelkich zasadach bezpieczeństwa i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.