Metoda BEFT

List pana Tomasza dotyczący metody regulacji organizmu przy pomocy komunikacji komórkowych metodą BEFT opracowanej przez prof. Kazimierza Piotrowicza.

Mam 51 lat. Od kilku lat leczę się na chorobę wieńcową w Przychodni Rejonowej. Jestem cały czas pod kontrolą lekarską i przyjmuję leki nasercowe. Pomimo systematycznego leczenia występowały u mnie duszności, niemiarowość, chromanie przystankowe z dystansem poniżej 100m (podczas chodzenia wyjątkowo uciążliwe). Nie mogłem spacerować – uprawiać sportu.

Zdecydowałem się na terapię w tutejszym Instytucie, ponieważ była tutaj moja teściowa, żona i syn i po zastosowaniu tej terapii w Instytucie Profesora Kazimierza Piotrowicza ich stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Żona miała żylaki na nogach, które miały być zoperowane. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności z miesięcznika „Czwarty Wymiar” dowiedziała się o gliwickim Instytucie 3 dni przed planowaną operacją i natychmiast tam pojechała. Po 6 dniach żylaki udrożniły się dzięki czemu uniknęła operacji. Teściowa mając 81 lat miała silnie zaawansowaną osteoporozę, którą stwierdzono po złamaniu kości oraz chorobę Alzheimera. Po 13 dniach pobytu, 3 dni po powrocie do domu wykonała badania i lekarze porównując wyniki z poprzednimi byli bardzo zaskoczeni poprawą, stwierdzili że rzeszowatość kości jest już bardzo niewielka.

W chorobie Alzheimera też jest zauważalna poprawa, przede wszystkim stała się zdecydowanie mniej agresywna. Syn miał silne skrzywienia kręgosłupa, które pomimo stosowanej rehabilitacji powiększały się. Po 10 dniach kręgosłup sprostował się o około 80%.
Dzisiaj, po zakończeniu kuracji stwierdzam, że i ja też czuję się bardzo dobrze. Zredukowałem dawki przyjmowanych leków, chodzę na długie spacery, nie odczuwając przy tym żadnych dolegliwości. Miałem na ciele liczne tłuszczaki – twarde otorbione, niekiedy bolące. Zaobserwowałem, że znacznie się zmniejszyły i zdecydowanie zmiękły.

Po powrocie do domu wykonam kontrolne badania, w tym też EKG wysiłkowe, którego nie mogłem wykonać wcześniej z powodu silnych dolegliwości bólowych. Wyniki badań i opinię lekarską przyślę pod adres Instytutu.

Wyrażam zgodę na publikacje mojej opinii i danych osobowych oraz zdjęć.

Tomasz Białek