Kosmetyka ciała

W temacie kosmetyki ciała królują w Polsce peelingi chemiczne oraz lasery w odmładzaniu twarzy, ultradźwięki i fosfatydylocholina w rozpuszczaniu zbędnego tłuszczu w różnych okolicach ciała, kwas hialuronowy w leczeniu zmarszczek skóry twarzy.
Kosmetyka ciała Jest to zabieg mający na celu odmłodzenie wyglądu twarzy i szyi – Facelift. Pożądany efekt uzyskuje się poprzez podciągnięcie i usunięcie rozciągniętej skory a także poprzez przesuniecie opadających mięśni i tkanki tłuszczowej policzków na oryginalne miejsce. Cala twarz jest odmłodzona przez operacje esthetic surgery ale największą różnicę można zaobserwować na szyi i policzkach.
Kosmetyka ciała Należymy do nielicznych gabinetów w Polsce, gdzie stawia się szczególnie duży nacisk na ścisłą współpracę chirurga plastyka,dermatologa i fizykoterapeuty z kosmetyczką.

Kosmetyka ciała – Laser FPL II System należy do nowej generacji laserów posiadających szerokie zastosowanie medyczne esthetic surgery. Operacje plastyczne Działanie lasera charakteryzuje się bezbolesnością dużą skutecznością i szybkością usuwania zmian- zwłaszcza typu telangiektazji (efekt natychmiastowy), a także bardzo dużym bezpieczeństwem dla pacjentów w zakresie powstawania niekorzystnych reakcji.
Kosmetyka ciała Polega na równomiernym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnych okolic ciała takich jak np. brzuch, biodra, pośladki, uda, kolana czy podbródek tzw. esthetic surgery. Doskonale nadaje się do podkreślenia talii lub zaokrąglenia pośladków. Nie jest to zabieg odchudzający chociaż traci się tłuszcz i wagę, a jedynie niwelujący niedostatki figury.

Kosmetyka ciała W chirurgii plastycznej odwrót od wielkich i długich operacji plastycznych, radykalnie zmieniających wygląd pacjentów i wykonywanych raz na kilka bądź kilkanaście lat, na korzyść technik łączonych – mniejszy zabieg chirurgiczny, terapia dodatkowa poprzez przeszczep tłuszczu, użycie wypełniaczy tkankowych, Botox (Dysport) wykonywanych okresowo.
Kosmetyka ciała Najczęściej zabieg polega na zmniejszeniu, wyprostowaniu, skróceniu nosa lub usunięciu garbka, czasami można skorygować jedynie czubek nosa gdy jest np. szeroki, wydatny lub opadający. Operacje plastyczne Można również zmniejszyć nozdrza czyli dziurki nosa. W sytuacji gdy jest skrzywiona przegroda również ją się prostuje. W zależności od indywidualnych potrzeb cięcia przeprowadza się jedynie w środku nosa lub dodaje się niewielkie cięcie u podstawy słupka tzw esthetic surgery.