Dieta prostsza niż myślisz dzięki Eatzone

W ostatnich latach zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie zdecydowanie wzrasta zainteresowanie naturalnym i ekologicznym trybem życia, a co za tym idzie, również zdrowym odżywianiem. Dobór odpowiedniej dla siebie diety nie jest rzeczą najprostszą, jednak o wiele trudniejsze jest wytrwanie w swoich postanowieniach. Okazuje się jednak, że dieta wcale nie musi być trudna i pełna przykrych wyrzeczeń. Naprzeciw trudnym wymaganiom wychodzi bowiem warszawska firma – Eatzone.

Czym jest Eatzone?

Eatzone to wysokiej klasy catering dietetyczny, stworzony specjalnie po to, by pomóc każdemu, kto decyduje się na przejście na określony typ diety. Eatzone to jednak nie tylko zwykła firma cateringowa (tzn. przygotowująca i dostarczająca gotowe potrawy do zamówionego miejsca). Powstała ona z ogromnej pasji i wiedzy o zdrowym odżywianiu. Jej celem jest pokazanie, że dieta może wiązać się z doskonałym smakiem i nowymi odkryciami w kuchni. Eatzone proponuje swoim klientom aż pięć pełnowartościowych, zdrowych posiłków każdego dnia.

Posiłek szybki i wygodny

Dzięki Eatzone posiłek może być szybki i wygodny. Nie trzeba przejmować się tym, że przygotowanie dietetycznego śniadania lub obiadu zajmuje zbyt dużo czasu. Nie ma również potrzeby poszukiwania potraw pasujących do danej diety w drogich restauracjach. Gotowe, zdrowe i dietetyczne posiłki przynoszone są prosto pod dany adres i są od razu gotowe do jedzenia.

Zdrowo nie znaczy nudno

Prawdziwą zaletą Eatzone jest smak i ogromna różnorodność. Zamawiając ten wysokiej klasy catering dietetyczny mamy pewność, że na naszym stole zawsze wyląduje potrawa oryginalna, smakowita i inna niż wszystkie. Grono doświadczonych kucharzy, którzy gotują dla Eatzone to osoby pełne pasji, świadome tego jak ważne jest prawidłowe odżywianie, mające dużą wiedzę z zakresu dietetyki oraz bardzo zaangażowane i lubiące swoją pracę. To wszystko naprawdę da się wyczuć w smaku poszczególnych potraw.

Dieta dla każdego

Catering dietetyczny Eatzone to możliwość wyboru jednej z czterech korzystnych opcji dietetycznych. Firma poleca dietę Optimal, która składa się z chudego mięsa, ryb, produktów zbożowych oraz cennych owoców i warzyw. Dieta No Fish jest idealną opcją dla wszystkich, którzy nie jedzą ryb oraz owoców morza. Bardzo ciekawą opcją jest również Veg Enjoy – cudowna i przepyszna dieta dla wegetarian, którzy spożywają mleko, jajka oraz miód. Ostatnim wariantem jest natomiast dieta bezglutenowa, która z roku na rok zyskuje sobie coraz większe grono zainteresowanych. Jest idealna dla wszystkich, którzy mają uczulenie na gluten.

A może dieta w towarzystwie?

O tym, że odchudzanie czy podejmowanie innych trudów udaje się szczególnie wspólnie, w towarzystwie, wiedzą wszyscy, którzy choć raz tego spróbowali. Jeśli wraz ze znajomymi z pracy macie pomysł na zmianę diety, dobrą opcją jest zamawianie cateringu do pracy, gdzie wraz z innymi można rozkoszować się smakiem wyjątkowych potraw.

Więcej o wegeterianizmie na www.dramat.com.pl