Borsucza maść – skład i zastosowanie

Szukasz preparatu, który ułatwi Ci oddychanie? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest Borsucza Maść, której skład przedstawiamy poniżej.

Podłożem do stworzenia tej wyjątkowej maści jest w pełni naturalny olej kokosowy, który rozpuszcza się w dłoniach i pozwala na łatwe wykonanie masażu.

Olejek z sosny ma działanie przeciwbakteryjne i skutecznie oddycha zatkane zatoki, a także rozgrzewa skórę, dając uczucie świeżości.

Kamfora szybko przenika przez skórę, rozgrzewając ją oraz udrażniając drogi oddechowe. Łagodzi bóle różnego pochodzenia.

Olejek z eukaliptusa koi skórę i rozluźnia cały organizm. Ma korzystne działanie na przeziębienie, ponieważ pobudza oczyszczanie układu oddechowego i pozwala łatwiej pozbyć się zalegającego śluzu.

Olejek z rozmarynu ma szereg korzystnych działań – pobudza miejscowo krążenie, wpływa na uspokojenie i hamuje przeziębienie i ból. Poleca się go przy bólach mięśni i ich zmęczeniu.

Olejek jałowcowy był znany już w starożytnym Egipcie i medycynie chińskiej. Rozkurcza naczynia krwionośne i wpływa na zmniejszenie reumatyzmu, ma działanie napotne i zmniejsza napięcie mięśni.

Kompleksowe połączenie olejków eterycznych wpływa na wyjątkowe skuteczne działanie maści.

Maść borsucza, dzięki wszechstronnemu działaniu, może być stosowana zarówno na przeziębienie (a w szczególności, problemy z oddychaniem), jak i problemy bólowe. Można ją wcierać w cała klatkę piersiową, szyję i plecy. Osobom dorosłym przyniesie ulgę zastosowanie tej maści na skroniach i na czoło.

Referencje producenta maści znajdziesz na www.referencje-firm.pl.