Zabiegi ujędrniające – przegląd

Ciało z czasem traci elastyczność i sprężystość. Zabiegi z tej grupy pomogą je utrzymać długo w dobrej kondycji. Po terapiach odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia, staje się gładka i jędrna. Odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Szczypta cynamonu – zabieg na bazie maski algowej  z cynamonem .Ma działanie wyszczuplające. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza objawy cellulitu, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Polepsza mikrokrążenie. Czas trwania zabiegu 90 minut.

Plastyczne algi – zabieg częściowy, modelująco-wyszczuplający  na ramiona, uda, pośladki. Zastosowana maska  plastyczna,  na miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, zmniejsza obwody ciała . Pobudza mikrokrążenie, wzmacnia tkankę łączną, nawilża i uelastycznia skórę. Czas trwania zabiegu 60 minut.

Algowe pojędrnienie – Zabieg częściowy, zapewnia doskonałe ujędrnienie i głębokie nawilżenie skóry. Bardzo przydatny po kuracjach odchudzających, ma silne działanie wzmacniające tkanki łącznej.

Minerałowe błoto – zbieg detoksykująco-ujędrniający. Przeznaczony jest dla skóry szarej, przesuszonej i pozbawionej jędrności. Stosowany w trakcie i po kuracji wyszczuplającej. Po zabiegu skóra staje się gładka, nawilżona i jędrna. Czas trwania zabiegu 90 minut.

Borowina z fitohormonami – Zabieg dla skóry dojrzałej, anti-age z zastosowaniem maski borowinowej z fitohormonami. Oczyszcza i detoksykuje, poprawia mikrokrążenie, doskonale nawilża i regeneruje zniszczony naskórek.Pobudza procesy odnowy komórkowej, zarówno naskórka jak i tkanki łącznej. Czas trwania zabiegu 90 minut.

Jędrny biust – Zabieg ujędrniająco- modelujący biust. Wskazaniem do zabiegu jest utrata jędrności biustu, zwiotczenie i opadanie. Ma on za zadanie wzmocnić i skorygować biust, zregenerować włókna podporowe, ujędrnić i nawilżyć skórę biustu i dekoltu. Czas trwania zabiegu 90 minut.

Super biust – zabieg liftingująco-modelujący biust z zastosowaniem maski gipsowej do głębokiej penetracji.. Wskazaniem do tego zabiegu jest zwiotczenie biustu po okresie karmienia, przy zmianach związanych z wiekiem, po kuracjach odchudzających. Czas trwania zabiegu 90 minut.

100% Borowina – półzabieg detoksykująco- terapeutyczny. Zabieg ma działanie przeciwzapalne, Sciągające, sorpcyjne, przeciw bólowe. Wskazany przy zmianach przeciążeniowych, zwyrodnieniach. Czas trwania zabiegu 60 minut.

Dietetyczna czekoladka – Zabieg przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiający elastyczność i jędrność skóry. Czas trwania zabiegu 75-90 minut.

Aromatyczny peeling odżywczy -zabieg relaksujący i oczyszczający, wykorzystujący elementy aromoterapii. Dzięki zastosowaniu błota algowego zabieg ma działanie pojędrniające. Po zabiegu skóra staje się gładka i aksamitna, doskonale nawilżona.

Peeling glinkami – peeling dwufazowy. W pierwszej fazie następuje mechaniczne usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka a w drugiej okłady z glinek. Zabieg ma działanie nawilżające, regenerujące. Czas trwania zabiegu 60 minut.