Luksusowa seria C-Quence

c-quence

Dla Pań i Panów oczekujących intensywnego efektu odmładzania firma Environ® stworzyła innowacyjną formułę Serii Luksusowej C-Quence, wzbogacającą skórę w niezwykłą kombinację aktywnych antyutleniaczy i witamin.
Działa ochronnie oraz przyspiesza odnowę komórkową, dzięki której skóra zyskuje młodszy wygląd. Redukuje przebarwienia, blizny, a także intensywnie wygładza zmarszczki.

Aktywne antyoksydanty są kluczowym elementem w pielęgnacji skóry, ponieważ neutralizują działanie wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki skóry i przyczyniać się do procesu starzenia. Działanie antyoksydantów opiera się na zdolności do wiązania i neutralizacji wolnych rodników, które są niebezpiecznymi cząsteczkami wywołującymi reakcje oksydacyjne w organizmie. Te niebezpieczne reakcje mogą prowadzić do uszkodzenia komórek skóry i przyspieszenia procesu starzenia.

Poprzez pogrubienie naskórka i normalizację komórek wpływa na prawidłowe ich funkcjonowanie przy jednoczesnym polepszaniu wyglądu i budowy strukturalnej skóry. Kosmeceutyki Serii Luksusowej produkowane są raz w tygodniu w celu uzyskania ich najwyższej jakości, co gwarantuje najlepsze rezultaty w procesie odmładzania skóry. Seria Luksusowa obejmuje kilka produktów, które pełnią różną rolę w procesie naprawczym skóry.

SERUM C-QUENCE na powieki koryguje zmarszczki i ujędrnia skórę wokół oczu wpływając korzystnie na opadające powieki. Serum C-Quence dostępne jest w czterech stężeniach wraz ze wzrastającą zawartością witamin.

Odmładzająca witamina A zawarta w produktach redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry. Rozpuszczalna w tłuszczu Wit. C intensywnie zapobiega zniszczeniom komórkowym, spowodowanym promieniowaniem UV. Wit. E, to efektywny rozpuszczalny w tłuszczu antyutleniacz niszczący wolne rodniki i wspomagający naturalną ochronę przeciwsłoneczną skóry. Najnowsze aminokwasy syntetyczne dają efekt wypełnienia ubytków skóry, redukując głębokość zmarszczek.

KREM C-QUENCE jest najsilniejszym antyutleniaczem i uzupełnieniem kuracji odmładzającej C-Quence. Stanowi podwójną ochronę dla skóry oraz dla produktu zabezpieczając go przed utlenieniem. Działa odżywczo i nawilżająco utrzymując skórę w dobrej kondycji.

MASKA CITRIQUE stanowi peeling domowy na bazie skoncentrowanego kwasu askorbinowego, która położona wielowarstwowo jako maseczka działa liftintgująco, natomiast nakładana punktowo na miejsca przebarwień powoduje znaczną ich redukcję. Stosując cienką warstwę Maski Citrique pod Serum C-Quence uzyskuje się efekt rozjaśnienia i odświeżenia zmęczonej i zestresowanej skóry.


Zobacz też powiązane artykuły