Działanie biostymulatorów

SPRZĘŻENIE ZWROTNE CZYLI KLUCZ DO ZDROWIA

Poza urazami powypadkowymi są trzy podstawowe przyczyny naszych chorób.
Są to:

  • blokady mechaniczne,
  • blokady toksyczne
  • przykurcze stresowe (zazwyczaj miejscowe).

Wszystkie one zakłócają swobodny przepływ krwi oraz informacji w organizmie ludzkim.
Natomiast choroby bakteryjno-wirusowe są skutkiem trzech wcześniej wymienionych, jako, że są one przyczyną zaburzenia równowagi płynów ustrojowych (humoralnych) działających w organizmie antyseptycznie i bakteriobójczo.

Drogą łączącą energetyczną strukturę organizmu z energetyczną strukturą otoczenia jest emitowane poprzez organizm biopole.
Im słabszy metabolizm tym słabsze biopole, a im słabsze biopole tym powolniejszy przepływ informacji i gorszy metabolizm.

Metoda z zastosowaniem biostymulatorów PIOKAL polega na wytworzeniu i wykorzystaniu efektu dodatniego sprzężenia zwrotnego energii i sygnałów nerwowych emitowanych z zakończeń nerwów czuciowych.
Wówczas mózg otrzymuje intensywniejsze sygnały o zaistniałych zakłóceniach, a w efekcie coraz intensywniej uruchamia procesy samonaprawcze i wyzwala wszelkie systemy samoobronne organizmu.

BIOPOLE

1Organizm ludzki został wkomponowany w biologiczny rytm Wszechświata. Zakłócenia cywilizacyjne znacząco zakłócają tą więź.
Zakłócony metabolizm to nie tylko mniejsza produkcja energii biologicznie użytecznej – niezbędnej do samonapraw komórkowych – lecz także osłabienie biopola.
Poniżej przedstawiam zdjęcia Kirlianowskie świadczące o intensywności tworzonego biopola po zastosowaniu biostymulatorów PIOKAL.
Metoda Kirliana polega na pomiarach wyładowań napięć elektrycznych – w tym przypadku na skórze palców rąk.
Zastosowanie metody PIOKAL przyśpiesza również krążenie krwi co zwiększa wilgotność palców i powoduje intensywniejsze i stabilne wyładowania elektryczne.

Zdjęcie po lewej przedstawia wyładowania elektryczne opuszków palców chorego człowieka,
po prawej wyładowania opuszków palców tej samej osoby w 15 minut po założeniu biostymulatorów PIOKAL.

Zastosowanie metody i biostymulatorów PIOKAL ułatwia organizmowi regulację metabolizmu i dostarczenie większej ilości tlenu.
Powoduje to przyśpieszanie spalania składników odżywczych i prawidłowe wydalanie substancji toksycznych.
Tak uregulowany organizm nie żąda niczego w nadmiarze, efektywnie wykorzystuje małe ilości składników pokarmowych, a podczas leczenia – leków.
I właśnie dlatego lekarze, którzy oprócz swojego leczenia włączają biostymulatory PIOKAL uzyskują rezultaty, które wprawiają ich w zdumienie.

Oczywistym dowodem przyśpieszenia tempa przemian oraz lepszego ukrwienia, jest stabilizacja i wyrównanie temperatury ciała.

Pogłębiające się, nieuleczalne dotychczas zaburzenia krążenia w kończynach (zwłaszcza dolnych) pod wpływem biostymulatorów PIOKAL często ustępują w kilkanaście godzin.
Wzmocniony działaniem biostymulatorów system immunologiczny odzyskuje zdolność poprawnego rozpoznawania obcych lub błędnych struktur i wydala je z organizmu.
Pozwala to na szybkie wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu, co stwierdzono także u nosicieli wirusa HIV.
W swojej praktyce często obserwuję, że pod wpływem biostymulatorów PIOKAL następuje odwracanie przypadków chorób u osób, pomimo, że w ich rodzinach powtarzały się one od kilku pokoleń.

Teraz możecie Państwo świadomie wpływać na swoje procesy adaptacyjne, a poprzez to świadomie budować swoją dobrą kondycję fizyczną, zwalczać choroby, przedłużać młodość i życie – a przede wszystkim udoskonalać materiał genetyczny dla przyszłych pokoleń.
Wykorzystajcie tę szansę praktycznie.
Zastosowanie biostymulatorów PIOKAL pozwala utrzymać wysoką zdolność adaptacyjną do późnej starości.