Szukaj w serwisie:E - recepty

Historie pacjentów 

Zamówienie

Zadaj pytanie

SUBskrypcj@

Literatura

 
 
 
 
 
 

.

SUBskrypcj@ tylko dla Klubowiczów
.  ŻYJ  ZDROWO!
.

Newsletter dla  ludzi myślących  -
Wydanie dla klubowiczów CV/CF
nr 1 (14)  - styczeń 2005

.
  Witaj,

" Wiele chorób cywilizacyjnych ma wspólne praźródło i możliwe jest równoczesne zapobieganie im wszystkim. Lekarz powinien stać się lekarzem człowieka, a nie fachowcem od remontu poszczególnych narządów. Powinien, nie tracąc swej wiedzy i umiejętności szczegółowych, powrócić do roli humanisty, filozofa przyrody zorientowanego we wszystkich subtelnych uwarunkowaniach całej biosfery".

holistyczna teoria profesora Juliana Aleksandrowicza

 

    Spis treści:
1/ Twój strażnik zdrowia!
2/ Pasożyty podłożem objawów alergii
3/ Kobiecy problem i nie tylko...
4/ Noni - produkt z polskiej manufaktury czy podróbka
5/ Promocje: Triple Potency Lecithin i Lion Kids C


 1/ Twój strażnik zdrowia!

Codzienna dieta wzbogacona w naturalne leki roślinne, zawiera tak wiele niezbędnych dla zdrowia składników, że Twój organizm wybiera sobie spośród nich to, co mu jest w danym dniu najbardziej potrzebne do odżywienia, regeneracji komórek i oczyszczenia się z produktów przemiany materii.
Syntetyczne leki w najlepszym wypadku złagodzą objawy choroby, a nie zlikwidują jej przyczyny. Przykładem mogą być chociażby choroby autoimmunologiczne takie jak alergia, astma oskrzelowa, sezonowy i całoroczny nieżyt nosa oraz pokrzywka i inne.

Okazuje się, iż doskonałym strażnikiem układu immunologicznego jest ImmunAid!
Stosuj go zapobiegawczo jako profilaktykę Twoich przeziębień, katarów, grzybicy lub innych infekcji, jakie często zdarza Ci się doświadczać.
Szczegóły sa tutaj: http://www.gronkowiec.pl/immunaid.html

 

 

 2/ Pasożyty podłożem objawów alergii

Leki syntetyczne, antybiotyki, sterydy, środki antykoncepcyjne i inne, osłabiają układ immunologiczny, czyniąc go podatnym na działanie alergenów, kancerogenów, wolnych rodników pasożytów.
Lekarze biją na alarm - obecność pasożytów może być przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym lub ich nasilania. Pasożyty atakują coraz ostrzej!

Więcej tu – link:
http://www.gronkowiec.pl/alergia.html

 

3/ Kobiecy problem i nie tylko...

Poznaj przyczyny swoich problemów, zrozum jakie mechanizmu działają w organizmie i sprawiają, że chorujesz bądź oczyszczasz organizm i zdrowiejesz?

Przyczyny i mechanizmy te dotyczą nas wszystkich – kobiet i mężczyzn (prostata) – link:
http://www.noni.com.pl/uplawy.html 

Informacje dla Ciebie są również tutaj:
http://www.noni.com.pl/kobieta.html   
http://www.faceci.com.pl/mangostan_przesilenie.html   

 

 

 4/ Produkt z polskiej manufaktury czy podróbka? Jakieś tanie Noni ?

Długo zadawaliśmy sobie to pytanie: cóż może być w 0,5 l butelce za 48zł, kiedy oryginalny sok noni sprzedawany przez firmy amerykańskie, w detalicznej cenie kosztuje ponad 220zł za 1 litr (cena klubowa 170,00zł)?

W grudniu 2004r. otrzymaliśmy sporo telefonów z całej Polski na temat taniego soku, który już od dawna budził kontrowersje.

Pan Roman przez pół roku zaobserwował zmieniającą się konsystencję, smak i kolor. W grudniu 2004 kupił feralna dostawę soku noni produkcji polskiej firmy na tzw. licencji angielskiej. Opowiadał, iż po połknięciu dawki jak zawsze, zauważył paskudny smak i zapach soku, a drugiego dnia był już bardzo chory. Na jego prośbę, soku spróbowała żona i jak Pan Roman opowiadał – dostała torsji.
Pan Roman kategorycznie oddał sok polskiej produkcji do sklepu z ziołami na Saskiej Kępie w Warszawie i zażądał usunięcia tego w półek, aby dalej firma ta, nie zrobiła inni ludzie krzywdy.
Pan Roman szybko zmienił dostawcę soku NONI. Dokładnie sprawdził wszystkie soki noni na rynku polskim i zdecydował się zakupić Polinesian Noni Liquid (liofilizowany sok) – link:
http://www.noni.com.pl 

W tym samym czasie zadzwoniła Pani Ania, która przeraziła się, kiedy po wypiciu połowy butelki taniego soku noni, zobaczyła na powierzchni kożuch pleśni!
Pani Ania zakupiła ten sok z myślą o leczeniu poważnej grzybicy i tym bardziej była zdziwiona, że noni zawierające fitocydy, nie potrafiło sobie poradzić z pleśnią?

Pani Ania rozumiejąc, że jest coś z tym sokiem nie tak, zaczęła poszukiwać innych produktów z noni i wybrała dla siebie najbezpieczniejsza firmę i najlepszy produkt Polinesian Noni Caps - link:
http://www.faceci.com.pl/noni.html

Jedna z osób słysząc o cudownych właściwościach leczniczych, kupiła szybko w aptecy tanie noni dla swojej chorej na raka siostry. Na drugi dzień po podaniu taniego soku noni, siostra zmarła...
Być może to zupełny zbieg okoliczności, być może to ta feralna dostawa taniego soku z polskiej manufaktury?

A my cięgle zadajemy sobie pytanie:
dlaczego ludzie zamiast jakości i produktów z międzynarodowymi certyfikatami GMP i FDA, często szukają tanich zamienników i w efekcie kupują buble próbując nimi ratować coś co mają najcenniejszego – swoje zdrowie, nie rozumiejąc iż produkty te (tanie zamienniki) nie posiadają biologicznie czynnych składników leczniczych?


Więcej na temat manipulujących informacją sprzedawców internetowych, którzy żerują na ludzkiej niewiedzy, piszą o jedynym oryginalnym noni i inne dziwne historie tutaj - http://www.faceci.com.pl/subskrypcja21.html

 


Więcej informacji na temat najlepszych i oryginalnych suplementów oraz produktów z owocu noni linki:
http://www.noni.com.pl

http://www.noni.com.pl/suplementy.html
http://www.noni.com.pl/zanimkupisznoni2.html 

http://www.faceci.com.pl/noni.html

http://www.noni.com.pl/noni_art.html

http://www.faceci.com.pl/noni_valeria1.html

http://www.faceci.com.pl/noni_valeria2.html
http://www.faceci.com.pl/energia_witalna.html
 5/ Promocje:   Triple Potency Lecithin   i    Lion Kids C

Preparaty Triple Potency Lecithin i Lion Kids C są "PRODUKTEM MIESIĄCA" w styczniu i lutym 2005 r.
W TYM OKRESIE DOSTĘPNE BĘDZĄ W TZW. DWUPAKACH Z 10%-OWYM RABATEM !
===============================

Łączymy pozdrowienia

Renata i Piotr Zarzyccy
Grupa Top Menedżerów CaliVita International
http://www.zarzyccy.pl 

 

<<  Poprzedni numer NEWSletter tutaj              Następny numer NEWSletter   tutaj >>

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------<Newsletter>
Otrzymałeś/otrzymałaś ten Newsletter gdyż wypełniłeś formularz zgłoszenia i złożyłeś zamówienie na naszej stronie www.noni.com.pl, www.faceci.com.pl  na www.gronkowiec.pl, faksem lub telefonicznie. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------- <REKLAMA>
SUBskrypcja na www.zarzyccy.pl/subskrypcja.html - WPISZ SIĘ TERAZ!!!
Powiadomimy Cię o ukazaniu się kolejnych stron w serwisie www.gronkowiec.pl i www.noni.com.pl oraz o wszystkich nowych materiałach na nich zawartych, a dotyczących ściśle zdrowia i medycyny naturalnej.
 

 

            Powiadom znajomych o tej stronie >>>            
 

  .